Binance, Türkiye’ye özel yeni borsa Binance TR’yi resmen açıkladı

Binance, Türkiye’ye özel yeni borsa Binance TR’yi resmen açıkladı.

İlk etapta 11 işlem çifti olacak

Trbinance.com, ilk olarak aşağıda belirtilen işlem çiftleri için alım satım işlemlerini destekleyecek: BTC/TRY, ETH/TRY, USDT/TRY, XRP/TRY, BNB/TRY, BUSD/TRY ve BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT, BNB/USDT, BUSD/USDT. Yakın zamanda borsada desteklenen coin/token sayısının artacağı belirtiliyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Türkiye, sadece Blockchain’i benimsemede önde gelen ülkelerden biri değil, aynı zamanda Asya’yı Avrupa’ya bağlayan, küresel ekonomi için de önemli bir köprü piyasa. Binance’in ilk günlerinden bu yana Türkiye’nin kripto dünyasına olan ilgisi ve gelişimi her zaman çok dinamikti. Biz ve Türk topluluğumuz tarafından birlikte şekillendirilecek ve geliştirilecek yerel bir kripto para borsasını kullanıcılarımıza sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Şirkete göre trbinance.com, piyasadaki en iyi alım satım likiditesi, en güçlü eşleme motoru, en gelişmiş güvenlik araçları, saklama ve risk kontrolleri dahil olmak üzere Binance Borsası’nın (Binance.com) temel işlevleri ile destekleniyor. Aynı zamanda Binance TR, Binance SAFU fonu tarafından korunuyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance, Türkiye’ye özel yeni borsa Binance TR’yi resmen açıkladı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...