Binance’in Yeni Kampanyası: Yarı Fiyatına Bitcoin

Dünyanın ilk kripto parası olan Bitcoin’in bundan seneler önce, 3 Ocak 2009 tarihinde ortaya çıktığı varsayılıyor.

Sektörün en büyük borsalarından biri olan Binance, Bitcoin’in bundan birkaç gün sonra kutlanacak olan 11.yıl dönümüne özel bir kampanya hazırladı.

Yarı Fiyatına BTC

Binance kullanıcıları 3 Ocak-8 Ocak tarihleri arasında oldukça özel bir kampanyaya katılabilecekler. Binance tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar BTC’nin 11.yıl dönümünün kutlanacağı bu özel günde yarı fiyatına BTC alabilecekler.

Şirketin paylaştığı bilgilere göre bu kampanyaya katılabilmek için 3-8 Ocak tarihleri arasında 1 BTC’lik bir işlem yapmak gerekecek. Kampanyaya katılacak kullanıcılar ayrıca sosyal medya üzerinden #BitcoinTurns11 etiketiyle özel bir paylaşım yapmak zorundalar.

Binance, kampanya sona erdikten sonra katılımcılar arasında bir çekiliş yapacak ve bu çekilişte adı çıkan 11 kullanıcı, yarı fiyatına Bitcoin alma hakkı kazanacak.

Binance kampanyayı kazanan kişilerin isimlerini açıkladıktan sonra bu isimlerin hesaplarına 0.5 BTC’ye denk gelecek miktarda Binance Coin (BNB) göndermeleri gerekecek. Bu kullanıcılar, açıklama yapıldıktan sonraki 24 saat içerisinde yarı fiyatına BTC alabilecekler. Eğer bir kullanıcının hesabında yeterli miktarda BNB bakiyesi yoksa o kullanıcının hakkı kaybolacak.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Binance’in Yeni Kampanyası: Yarı Fiyatına Bitcoin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...