Bir Yılda 27 Kat Değerlendi: SwissBorg (CHSB) Nedir?

Geride kalan haftanın en çok kazandıranları arasında yer alan SwissBorg, güçlü performansını korumaya devam ediyor. Son zamanlarda dikkat çeken altcoin, 1 yıl önce 0,010 dolar iken fiyatını 2020 sonuna kadar 27 kat arttırmayı başardı. 

SwissBorg (CHSB) son zamanlarda yükselen performansı ile altcoin yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Yazım esnasında fiyatı 0,27 dolar sularında olan CHSB son 7 günde de %65’in üzerinde artış gösterdi. CHSB coin dün fiyatını 0,28 dolara kadar çıkararak kendi fiyat rekorunu kırmayı başardı.

CoinGecko verilerine göre 264.7 milyon dolarlık piyasa değeri ile SwissBorg en değerli kripto paralar arasında 66. sırada gösteriliyor. CHSB için günlük ticaret hacmi ise 5.2 milyon dolar sularında seyrediyor. Ocak 2020’de fiyatı yaklaşık 0,010 dolar sularında seyreden CHSB, 27 kat artış göstererek 2020 yılının son günlerinde 0,27 dolar bandından işlem görüyor.

SwissBorg (CHSB) nedir?

SwissBorg varlık yönetimini merkeziyetsiz bir düzleme oturarak adil ve topluluk odaklı bir hale getirmeyi hedeflediğini belirtiyor. Merkezi İsviçre’nin Lozan şehrinde bulunan SwissBorg, 75 kişiden oluşan ve çok uluslu bir ekibe sahiptir. Aynı zamanda proje geliştiricileri tarafından bildirildiğine göre dijital para borsası ve dijital para cüzdanı hizmetlerini uluslararası olarak sağlamak için iki lisansı bulunmaktadır. SwissBorg projesinin geliştiricileri blockchain teknoloji sayesinde herkesin kendi varlığını yönetebileceğine inandıklarını da belirtiyor.

SwissBorg tarafından sunulan “Wealth App” ile kullanıcıların dijital varlıklarını güvenle takas edebilmeleri ve 17 fiat para birimi kapsamında yatırım yapabilmeleri hedefleniyor. SwissBorg ekosisteminin yerel kripto parası olan CHSB ise yatırımcılarına şu imkanları sunar:

  • Koruma ve yakma mekanizması: Wealth App’ten elde edilen gelirin %20’si tokenın fiyatını korumak üzere ayrılır. Fiyat düşüş bölgesindeyken, SwissBorg otomatik satın alma emirleri verir. Satın alınan CHSB’ler daha sonra şeffaf bir şekilde yakılır.
  • Stake etme: Yatırımcılar Wealth App ile CHSB tokenları stake edebilir ve sıfır maliyet ile alım-satım yapabilir.
  • Özel erişim: Yatırımcılar uygulamada daha sonra aktifleşecek olan özel varlık yönetimi ürünlerine erişim imkanı bulabilir.
  • Oy hakkı: CHSB sahipleri, SwissBorg ekossitemi ile ilgili kararlarda söz sahibi olabilir; uygulamanın geleceğini belirleyebilirler.

SwissBorg şu an 6 platformda listelenmektedir. CHSB coin yatırımı yapmak isteyenler HitBTC, Uniswap, KuCoin, Livecoin, Bilaxy ve YoBit platformlarından SwissBorg temin edebilirler. CoinMarketCap verilerine göre listelendiği platformlarda şu pariteler altında işlem yapılmaya uygundur:

  • CHSB/BTC
  • CHSB/ETH
  • CHSB/WETH
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bir Yılda 27 Kat Değerlendi: SwissBorg (CHSB) Nedir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...