Bitcoin düşerken Binance’te işlem gören REN yüzde 122 arttı

Binance’te listelenen REN, son bir haftada Bitcoin değer kaybederken yüzde 122 yükseldi. Kripto para son 2.5 ayda ise yüzde 300 büyüdü.

Son birkaç gün boyunca Bitcoin ve diğer birçok kripto para değer kaybederken Binance’te listelenen bir kripto para, güçlü performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Büyük ölçüde işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’te alınıp satılan REN, bundan bir hafta önce 603 satoshi’den (Bitcoin’in yüz milyonda biri) işlem görüyordu.

REN, devam eden günlerde sürekli üzerine koyarak bugün 1342 satoshi’ye kadar tırmandı ve bir hafta öncesine göre yüzde 122 arttı.

TSİ 22.45 itibari ile 1231 satoshi’den alıcı bulan REN, Aralık ayından beri Binance’te listeleniyor. REN’in boğa koşusu, Mayıs ayı dikkate alındığında daha çarpıcı. 13 Mayıs’ta 309 satoshi olan kripto para, yaklaşık 2.5 ayda yüzde 300 büyümüş durumda. Ayrıca 1342 seviyesi REN için yeni bir rekor seviyeydi.

Yükseliş, Temmuz ayı geliştirme güncellemelerinin yayınlanmasıyla aynı zamanlarda geldi. Ren, blok zincirler arasında izinsiz ve özel değer aktarımına olanak sağlayan açık bir protokol olarak tanımlanıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bitcoin düşerken Binance’te işlem gören REN yüzde 122 arttı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...