Bitcoin SV işlemlerinin %94’ünden fazlasının bir hava durumu uygulamasından geldiği ortaya çıktı

Coinmetrics’in araştırmasına göre, Bitcoin SV ağındaki günlük işlemlerin %94’ünden fazlası, WeatherSV adlı bir hava durumu uygulamasından geliyor.

Blockchain analiz şirketi CoinMetrics’in dün yayınladığı bir rapora göre, Bitcoin Satoshi Vision’ın (BSV) günlük ağ etkinliğinin %94’ünden fazlası, WeatherSV adlı bir hava durumu uygulamasından geliyor.

Kullanıcıların Blockchain üzerine keyfi bir şekilde veri yazmasını sağlayan Bitcoin komut dosyası OP_Returns’ü inceleyen şirket, 14 Temmuz itibariyle tüm BSV işlemlerinin %94’ünden fazlasının WeatherSV kaynaklı olduğunu bildirdi.

Avustralya merkezli bir bilgi teknolojileri şirketi olan Weather SV, BSV Blockchain’inde depolanan iklim verilerini endekslemeye ve düzenlemeye yarayan bu hava durumu uygulamasını Nisan ayında piyasaya sürmüştü. Şirket o sıralarda Bitcoin SV’yi seçme nedeni olarak, uygulamayı Bitcoin veya Bitcoin Cash üzerinde çalıştırmanın oldukça maliyetli olmasını göstermişti.

Piyasa değeri bakımından en büyük 9. kripto para olan BSV, Temmuz ayından bu yana yaklaşık %45 değer kaybetti ve şu anda 115$’dan işlem görüyor. Bu değer kaybının en önemli nedenlerinden biri de Bitcoin’in son günlerdeki belirsiz hareketleri.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bitcoin SV işlemlerinin %94’ünden fazlasının bir hava durumu uygulamasından geldiği ortaya çıktı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...