Bitcoin’de 6000 dolar kırılımını bilen analist, yeni anahtar seviyeyi belirledi

Ekonomi analisti ve yatırım danışmanı Jesse Colombo, Forbes’a yazdığı son yazıda mevcut durumda Bitcoin’de yakından takip edilmesi gereken önemli seviyeyi açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Bitcoin’in 6,000 doların altına gerileyeceğini başarıyla öngören ekonomi analisti ve yatırım danışmanı Jesse Colombo, Forbes’a yazdığı son yazıda mevcut durumda Bitcoin‘de yakından izlenmesi gereken anahtar seviyeyi belirledi.

Bu seviyeyi “6000 dolar” olarak ifade eden Colombo, “Bitcoin, 6000 doların üzerinde kararlı bir şekilde kapanabilirse daha fazla yükselme olasılığı artar. 6000 doların üzerine çıkamazsa geri çekilebilir ve 3000 – 4000 aralığını tekrar test edebilir.” yorumunu yaptı.

Colombo, devamında “Hâlâ 2017’nin sonunda görülen Bitcoin fiyat balonunun tamamen düzeltilip düzeltilmediğini belirlemeye çalışıyorum ancak 6000 doların üzerinde güçlü bir kapanış bu konuda beni daha emin hale getirecek.” ifadelerini kullandı.

Lider kripto para Bitcoin, Bitstamp üzerinde 5140 dolardan işlem görüyor. Bitfinex’e ilişkin soruşturma haberlerini takiben gelen 5500 dolardan 5000’e düşüşün ardından bir miktar toparlayan Bitcoin, son 4 gündür yatay seyir izliyor.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bitcoin’de 6000 dolar kırılımını bilen analist, yeni anahtar seviyeyi belirledi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...