Bitcoin’deki düşüş sonrası Justin Sun: Boğa piyasası bitmedi

Tron’un kurucusu Justin Sun, Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerinde yaşanan sert düşüşlerin ardından paylaştığı bir gönderide, boğa piyasasının kesinlikle bitmediğini düşündüğünü ifade etti.

“Bu düşüş, bir düzeltme” diyen Sun, mevcut düşüşlerin Haziran ayında sonlanacağını ve Temmuz ile Ağustos aylarında büyük bir boğa piyasası yaşanacağını iddia etti. Sun bunun nedenlerini de sıraladı.

Tron kurucusu, önde gelen para birimlerinden birçoğunun henüz yeni zirvelere ulaşmadığını ve balonun taşma noktasına gelmediğini öne sürdü. Sun’a göre piyasa, dört yılda bir görülen boğa piyasası döngüsü dikkate alındığında şu anda orta dönemin son safhalarında ve tam olarak son aşamadan uzak.

Sun, devamında “Yeni projelerin piyasaya çıkış hızı yavaş. Geleneksel sermaye piyasasında yeni hisselerin listelenme hızına kıyasla çok yavaş.” dedi. Sun’a göre, kısa vadede keskin düşüş piyasa için iyi ve kısa ile orta vadede keskin bir toparlanma gelmek üzere.

Sun, geçtiğimiz günlerde 36 bin 868 dolardan 4 bin 145 BTC, 2 bin 509 dolardan ise 54 bin 153 ETH satın aldığını iddia etmişti.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bitcoin’deki düşüş sonrası Justin Sun: Boğa piyasası bitmedi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...