Bu hafta önemli gelişmelere gebe olan 7 altcoin

Bugün ve önümüzdeki günlerde AVAX, CHZ, LSK, ONT, STX, SRM ve ARDR olmak üzere 7 altcoin’de önemli gelişmeler var.

Bitcoin’in bugünkü düşüşü, altcoin’lerin çift hanelerde değer kaybetmesine yol açtı. Bitcoin’in en azından yatay seyirde devam etmesi, bazı altcoin’lerin kendilerini bekleyen önemli gelişmelerle bir miktar toparlanmalarına izin verebilir. Bu hafta önümüzde neler var?

Avalanche (AVAX)

Uzun süredir beklenen Avalanche, sonunda bugün ana ağa geçiş yapıyor. Avalanche platformu henüz ana ağa geçmemiş olsa da birçok önemli borsa AVAX’ı listelemeye hazır olduklarını bildirdi. Bu borsalar arasında OKEx, Huobi, Gate.io ve CoinEx yer alıyor. İlerleyen günlerde Binance ve Coinbase gibi daha büyük oyuncuların da AVAX’ı listelemeye başlaması öngörülebilir.

Chiliz (CHZ)

Chiliz için bu hafta da hareketli geçeceğe benziyor. Socios.com’dan 1 Eylül’de yapılan açıklamada, 22 Eylül’de birkaç token arzı duyurusu yapılacağı ifade edildi. Dreyfus, yakın zaman önce yaptığı açıklamada, Trabzonspor’un ardından daha fazla Türk kulübünün yolda olduğunu bildirmişti. Kim bilir, bunlardan biri belki Fenerbahçe olur.

Lisk (LSK)

Lisk’te bu hafta halving, yani blok ödülü yarılanması var. Söz konusu yarılanma, tahmini olarak 27 Eylül’de gerçekleşecek. Blok ödülleri, 2 LSK’den 1 LSK’ye düşürülecek. Lisk’te her yıl yarılanma gerçekleşiyor ve her yıl ödül 1 LSK düşürülüyor. Proje, 2016 yılından bu yana aktif.

Ontology (ONT)

Ontology’nin resmi Twitter hesabından geçen ay yapılan açıklamada Startup Autobahn fuarında Ontology blok zincirine dayalı merkezi olmayan kimlik çözümlerinin görücüye çıkarılacağı ifade edildi. Ayrıca, bir otomobil devi için hazırlanan çözümlerin de gösterileceği belirtildi. Fuar, 23 Eylül’de başlayacak.

Blockstack (STX)

Blockstack adım adım ana ağa doğru ilerliyor. Proje ekibi, lansman tarihinin tahminen sonbahar aylarında olacağının öngörüyor. Ekibe göre, Krypton lansmanı sonrası bu konuda daha doğru bir tahmin yapılabilecek. Krypton’un 24 Eylül’de deploy edilmesi bekleniyor.

Serum (SRM)

Dünyanın ilk tamamen merkeziyetsiz türev borsası olarak tanımlanan Serum’un SRM token’ı için bu hafta yakım işlemi gerçekleştirilecek. FTX borsası ve Serum’un kurucu ortağı olan Sam Bankman-Fried, geçtiğimiz hafta ilk SRM satın alım/yakım işleminin bu hafta yapılacağını söylemişti.

Ardor (ARDR)

Piyasa değeriyle orta ölçekli sayılabilecek bir kripto para olan ARDR için bugün önemli bir gün. Kurucu ortağının açıklamasına göre, Ardor blok zincirinin aylar önce planlanan hard fork’u bugün gerçekleşecek.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Bu hafta önemli gelişmelere gebe olan 7 altcoin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...