Çok konuşuldu! İşte eBay CEO’sunun Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki konuşması.

Ünlü CEO CNBC’de katıldığı canlı yayında açıkladı. 2021’in en önemli Bitcoin açılımı geliyor. Boğalar bu markanın kırmızısını gördüğünde çılgına dönebilir.

Geçtiğimiz günlerde Doge taraftarları imza kampanyası başlatmıştı ve Amazon’un Doge’yi ve kripto paraları ödeme aracı olarak kullanılmasını talep etmişlerdi.

Ancak Doge’nin imza kampanyasına dolaylı biçimde Ebay cevap verdi. Ebay CEO’su Jamie İannone, kripto paralar üzerinden ödeme sistemi arayışları içerisinde olduklarını belirti.

Ayrıca Iannone, eBay üzerinden NFT satışına olanak sağlayacak bir çalışma da yürüttüklerini belirtti.

Amazon’dan sonra dünyanın en büyük online ticaret platformu olan eBay, günlük milyarlarca dolar değerinde işlem hacmine sahip. Ebay’in Amazon’dan önemli farkı ise ikinci el ürünler ve ürün çeşitliliğinin daha fazla olması.

Ebay’den önce Tesla ve Paypal gibi firmaların da Bitcoin ve kripto para açılımı olmuştu. Ancak eBay açılını daha etkili sonuçlar doğurabilir. Zira eBay üzerinden kripto paralar sıcak ekonomide fiyat para gibi daha aktif kullanılacaktır. eBay açılımı, kripto paraların reel ekonomide aktif biçimde kullanılması adına oldukça olumlu bir gelişme olarak okunuyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Çok konuşuldu! İşte eBay CEO’sunun Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki konuşması.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...