David Marcus Ethereum DeFi Hakkında İlginç Bir Soru Sordu

Facebook’un kripto para projesi Libra’nın kurucu ortağı David Marcus, Ethereum DeFi projeleri hakkında bir soru sordu. 

Eski PayPal başkanı ve Facebook Messenger’ın ekibine liderlik etmiş olan David Marcus, Twitter’da Ethereum DeFi projeleri hakkında şöyle bir soru sordu:

Uniswap, Maker ve Compound dışında bilmem gereken ilginç DeFi projeleri hangileri?

Marcus’un bu sorusuna birçok cevap ve öneri geldi. Yanıt verenler arasında Larry Cermak, Joey Krug, Chris Burniske gibi ünlü isimler de bulunuyor.

Marcus’a neler söylediler?

David Marcus’un sorusuna birçok ünlü isim de cevap verdi. TheBlock’tan Larry Cermak, Yield protokolü, dYdX, Synthetix, Hegic gibi borsalar ve tahmin piyasalarının ilginçleşmeye başladığını söyledi. Augur’dan Joey Krug da Augur, Aave, Acala Network gibi bazı DeFi projelerini etiketleyerek yanıtladı. Chris Burniske ise UMA protokolünün linkini paylaştı. Bu üç ünlü ismin dışında kripto piyasalarında bulunan diğer popüler isimler de çeşitli cevaplar verdiler.

Neden DeFi?

Newsbtc’den Nick Chong’un aktardıklarına göre David Marcus’un neden DeFi hakkında böyle bir soru sorduğu belli değil, fakat Marcus’un Bitcoin, Ethereum gibi kripto paralara karşı özel bir ilgisi bulunduğu ifade edildi. Haberde, aynı zamanda Silikon Vadisi’nde bulunan şirketlerin kripto para, DeFi gibi alanlara sermaye ayırmaya başladıkları da belirtildi. Bunun sebebi olarak da Ethereum DeFi’nin son zamanlarda çok fazla ilgi görmesi ve kullanıcılar tarafından kolayca benimsenerek hızla büyümesi gösterildi.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “David Marcus Ethereum DeFi Hakkında İlginç Bir Soru Sordu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...