Ethereum ailesine yeni bir üye daha katılıyor: Callisto

Ethereum Classic’in geliştirici ekibi, geçtiğimiz ay ETC sahipleri için 1:1 oranında airdrop sağlayacak olan Callisto Network projesini duyurmuştu.

Bazıları onu bir Ethereum Classic çatallanması olarak adlandırsa durum öyle değil. Callisto, deneysel prokolleri test etmek, olası ölçeklendirme çözümleri üretmek ve hem madenciler hem de coin sahiplerini teşvik edici bir yönetim sistemi kurmak için geliştirilen yeni bir blok zincir olacak ve CLO’yu kendi kripto para birimi olarak kullanacak.

Airdrop, 5500000 numaralı blokta gerçekleşecek (tahmini olarak 5 Mart 2018’de). Airdrop anında Ethereum Classic bakiyesi olanlara 1:1 oranında Callisto verilecek.

Callisto alabilmek için yapılması gerekenler
Airdrop’un desteklediği cüzdanlar ClassicEtherWallet ve ClassicMask. 5500000 numaralı bloka gelinmeden önce bu cüzdanlarda Ethereum Classic bulunduranlar Callisto (CLO) alabilecekler.

MyEtherWallet’ın da Callisto’yu desteklemesi gündemde fakat kesinleşmiş bir şey yok. Callisto airdrop’unu destekleyecek olan borsalar önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Airdrop’la ilgili resmi sayfalar:

1- https://twitter.com/eth_classic/status/961803591718588416
2- https://forum.ethereumclassic.org/t/callisto-user-education-and-frequently-asked-questions/756

Ethereum Classic fiyatı, Callisto airdrop’uyla birlikte yükseliyor
Ethereum Classic fiyatı, Callisto’ya sahip olmak için Ethereum Classic almak isteyen yatırımcıların talebi artırması nedeniyle son 24 saatte yüzde 20’nin üzerinde yükseliş yaşadı. Piyasa hacmi bakımından ilk 50 kripto para arasında en büyük yükselişi yaşayan Ethereum Classic, haberin yayına girdiği dakikalarda 40$’dan işlem görüyor.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ethereum ailesine yeni bir üye daha katılıyor: Callisto”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...