Ethereum (ETH) Yeni Yıla Hızlı Bir Başlangıç Yapabilir

Bazı kripto para analistleri, Ethereum (ETH) fiyatının önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeniden yükselişe geçebileceğini düşünüyorlar.

Coinmarketcap verilerine göre ETH’in anlık fiyatı 130 dolar seviyesinde ancak bazı analistler bu fiyatın zamanla artacağı görüşündeler.

Yeniden Yükselebilir

Ethereum fiyatı bundan iki sene önce bin dolara kadar çıkmış, böylece kendi rekorunu kırmayı başarmıştı. Ancak ETH aradan geçen zaman içerisinde ciddi miktarda değer kaybetti ve yeniden 130 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Bazı kripto para analistleri ise Ethereum’un bu yıl oldukça iyi bir performans sergilediğini, Ethereum platformunun epey iyi durumda olduğunu düşünüyorlar.

 

Ethereum’un bu yıl içerisinde yaşadığı olumlu gelişmeler henüz ETH fiyatını harekete geçirmiş değil. Ancak bazı analistler bu durumun önümüzdeki birkaç ay içerisinde değişebileceğini düşünüyorlar.

Crypto Michael gibi analistler ETH’nin 2020’ye iyi bir giriş yapabileceğini, ETH’nin yeniden yükselişe geçebileceğini söylüyorlar. Bu analist ETH’nin önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde 0.05 BTC (360 dolar civarı) çıkabileceğini düşünüyor.

Kendisinin bu tahmininin doğru çıkıp çıkmayacağını ancak birkaç ay içerisinde görebileceğiz. Ancak ETH fiyatının yükseleceğini düşünen tek analist Crypto Michael değil.

Bazı analistler ETH fiyatının ilerleyen zamanlarda birkaç kat artacağını, hatta 10 bin dolara kadar çıkabileceğini düşünüyorlar.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ethereum (ETH) Yeni Yıla Hızlı Bir Başlangıç Yapabilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...