Ethereum’un beklenen staking programı için tarih netleşiyor

Ethereum geliştiricisi Ben Edgington, kullanıcıların coin’lerini stake ederek gelir elde edebilmelerini sağlayacak Beacon’un üçüncü çeyrekte canlıya geçeceğinden yüzde 80-90 emin olduğunu söyledi.

Dün Ethereal Virtual Summit konferansında konuşan Ethereum geliştiricisi Ben Edgington’a göre, Ethereum 2.0 ağ güncellemesinin merakla beklenen proof-of-stake ayağı Temmuz 2020 gibi erken bir zamanda gelebilir.

Edgington, kullanıcıların Ethereum 2.0’da coin’lerini stake ederek ağın güvenliğine yardımcı olup karşılığında gelir elde edebilecekleri Beacon’un üçüncü çeyrekte canlıya geçeceğinden yüzde 80-90 emin olduğunu ifade etti.

Ethereum yatırımcılarının yüzde 66’sı staking’e sıcak bakıyor

Ethereum odaklı Blockchain teknolojisi şirketi ConsenSys’in yayınladığı yeni bir raporda, Ethereum yatırımcılarının üçte ikisinin ETH 2.0 piyasaya sürüldüğünde coin’lerini stake etmek istediği kaydedildi.

Raporda bahsedilen araştırma, 287 katılımcıyla gerçekleştirildi. Bu katılımcıların sadece yüzde 2.8’inin kesinlikle ETH’lerini stake etmeyi düşünmedikleri belirlendi. Bunun ana nedeninin de az miktarda ETH tutmaları olduğunu söylediler. Yüzde 14.6’lık bir kesim de kararsız taraftaydı ve “beke ve gör” yaklaşımı sergilediler. Geriye kalan yüzde 16.7 ise sadece kısmı bir yanıt verdi.

Bitcoin’in performansını geride bıraktı

Piyasa değeri ile en büyük ikinci kripto para olan Ether (ETH), iyi bir yıl geçiriyor. Kripto para, 2020’nin başından bu yana yüzde 62 oranında değer kazandı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ethereum’un beklenen staking programı için tarih netleşiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...