Flare airdrop’una katılan XRP yatırımcılarına SGB de dağıtılacak

FLR airdrop’una katılma hakkı kazanan XRP yatırımcıları, ikinci bir airdrop hakkı daha elde ettiler. Flare Networks’ün açıklamasına göre; XRP tutan adreslere Kanarya Ağı’ndaki Songbird’ün kendi token’ı olan SGB dağıtılacak.

Flare Networks’ün Kanarya Ağı’nda başlatmayı plânladığı Songbird’le birlikte XRP yatırımcılarına ikinci bir airdrop yapacağı belirtildi. Proje ekibinden yapılan açıklamada Songbird’ün kendi token’ı olan SGB’nin dağıtımının önümüzdeki 6 haftada yapılacağı açıklandı. Bilindiği üzere Flare, XRP Ledger gibi EVM uyumlu olmayan ağlara, Ethereum tabanlı akıllı kontratlar getirmeyi plânlıyor.

Kurucu ve CEO Hugo Phillon da bir blog yazısında, Eylül 2021’de hayata geçirmeyi düşündükleri projede, güvenlik testleri ve diğer denemeler için ekibin Songbird’ü başlatmayı düşündüklerini doğruladı. Phillon ayrıca Songbird’ü uzun vadede hata bulma ve canlı test konusunda çok önemli bulduğunu ve Flare üzerine entegre edilmek istenen uygulamaların, hataların ve açıkların bulunması amacıyla ilk olarak Songbird’de test edileceğini de sözlerine ekledi.

Ekibe göre de Songbird; Time Series Oracle, StateConnector ve F-Asset’i içeren çekirdek sistemlerle birlikte ağın mimarisini test etmede bir dönüm noktası olacak.

Hatırlanacağı üzere Aralık 2020’de Flare Network, ağ token’ı olan Spark’ın XRP tutan hesaplara dağıtılacağını açıklamıştı. 12 Aralık’ta ekran görüntüsü alınan bu kişiler şimdi de SGB token’ı almaya hak kazandılar. Her 1 XRP için kullanıcılara 0.1511 SGB token airdrop’u yapılacak.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Flare airdrop’una katılan XRP yatırımcılarına SGB de dağıtılacak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...