Göztepe Spor Kulübü taraftar tokenlerini satışa çıkardı.

Ülkemizin köklü kulüplerinden biri olan Göztepe Spor Kulübü, Socios ortaklığı ile taraftar tokenlerini satışa çıkardı.

Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir FK’nın ardından Göztepe futbol takımı da kendi taraftar token’ını piyasaya sürmüştü.

Pandemi koşulları nedeni ile dünyada futbol karşılaşmaları seyircisiz oynanmaya devam ediyor. Koşullar futbolda taraftarların takımlarını stadyumlarda desteklemesini engellese de spor kulüpleri taraftarlarını çeşitli yollarla organize etmeye çalışıyor.

Kripto pazarına artan ilgi takımları da harekete geçirdi. Spor kulüpleri birbiri ardına taraftar tokenleri çıkarıyor. Token sahibi taraftarlar kulüplerin karar organlarında söz sahibi oluyor. Soyunma odalarından son haberleri alıyor ve forma seçiminden krampon tercihine kadar takımlarının tercihlerinde oy sahibi olma hakkı kazanıyor.

Ülkemizin köklü kulüplerinden biri olan Göztepe Spor Kulübü, Socios ortaklığı ile taraftar tokenlerini satışa çıkardı. İlk etapta 400.000 taraftar tokeni arz edildi. Göztetepe taraftar tokeni GOZ kısa süre içerisinde tükendi.

Kulüp twitterdan tokenlerin tamamının tükendiğini duyurdu ve taraftarlarına ilgiden dolayı teşekkür etti. Göztepe Spor kulübü daha fazla taraftar tokeninin yakında yeniden satışa çıkacağını açıkladı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Göztepe Spor Kulübü taraftar tokenlerini satışa çıkardı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...