GR Coin Neden 250 Kat Büyüdü?

Trader olan Pavel Gromov tarafından kurulan Profit Chief analitik hizmetinin yerel token, baş döndürücü büyüme nasıl geldi?

2021’in başlangıcı, kripto para birimi endüstrisi için çok başarılı geçti. Binlerce kripto para birimi yüzde yüzün üzerinde artışlar gösterdi.

Altcoin sezonu, hiçbir varlık göstermeyen koinlerin bile büyümesine yardımcı oldu. Ancak bu bolluk arasında geçen yılın sonbaharında çok daha erken büyümeye başlayan bir kripto para var. Büyümesi, tüm piyasa büyüdüğü için değil, artan bir talep olduğu için gerçekleşti. Bu kripto paranın ismi GR Coin’dir.

GR (GROM), Rus kripto topluluğunda tanınmış bir trader olan Pavel Gromov tarafından kurulan Profit Chief analitik hizmetinin yerel bir tokenıdır. Token Ekim 2020’de piyasaya sürüldü. Bu süre zarfında fiyatı 250 kat artmayı başardı. GR Coin, Profit Chief platformundaki hizmetler için ödeme yapmak için kullanılıyor:

  • Ticaret abonelik sinyalleri.
  • Bitcoin döviz kuru düşüşüne karşı sigorta.
  • Yatırım notları.

Şimdi akıllardaki soru şu: Böylesine baş döndürücü bir büyüme nereden geldi? Aşağıdaki faktörler, GR fiyat artışına katkıda bulundu:

1. Kripto paranın yaratıcısı, tanınmış bir Rus trader Pavel Gromov’dur. Profit Chief hizmetinin başlamasından önce bile, “Chief on Crypt“, “Altsezon“, “Margin” isimli telegram kanallarının yazarı ve sahibiydi ve birkaç ay önce, “Gromov says” adlı bir kanal oluşturdu.  Kanalların toplam izleyici sayısı 100 bin aboneyi aşıyor. Böylesine etkileyici bir kitle, Gromov’un çevresinde yarattığı sadık topluluktur. Topluluk ona güveniyor ve hizmetlerini kullanıyor.

2. Proje topluluğu büyüyor ve bu sayede GR tokenlarına olan talep sadece artıyor. Ek olarak, Profit Chief’in müşterileri, burada bulabilecekleri hakkında genellikle yorum bıraktıkları için sağlanan hizmetlerden memnunlar.

3. Profit Chief hizmeti bir yılı Mart ayında dolduruyor. Bu süre zarfında, ticaret sinyallerinin sağlanmasından kripto para birimleri ve yatırım notları için sigorta uygulamasına kadar uzun bir yol kat etti. Pavel Gromov, gelecekte kripto kredileri, özel bir borsa ve kripto piyasasında tahminler için bir platform başlatmayı planlıyor. Bunlar yaklaşan hedeflerden sadece birkaçı.

4. Servis yaklaşık bir yıldır faaliyette olduğu için faaliyetleri iz bırakmadan geçememiştir. Pavel Gromov’dan oldukça fazla yararlı, eğitici ve analitik makale ve önde gelen kripto medyasında Profit Chief hizmeti hakkında görüşler var: Coinspot, Keyprofit, Investfuture.

5. ProfitChief hizmeti tarafından belirlenen tüm planlar ve hedefler başarıyla uygulandı.

GR tokenı, varlığının altı aydan daha kısa bir süre boyunca, CoinMarketCap ve CoinGecko hizmetlerindeki kripto para birimleri listesine dahil edildi ve ayrıca Trezor donanım cüzdanına ve MyEtherWallet’in masaüstü sürümüne eklendi.

Ve son olarak, en önemli şey – 250 kat artıştan sonra, GR tokeni büyümeye devam ediyor. Tokenin volatilitesi, sürdürülebilirliğini ve dayanıklılığını gösteren genel piyasa dinamiklerine karşılık geliyor.

Şu anda, GR tokenı yalnızca Uniswap merkezi olmayan borsada satın alınabilir. Ancak çok yakında Bitcoin.com kripto borsasında listelenecek. Ayrıca, “kripto-fiat” ağ geçidini desteklemek için yeni “Özel Borsa” hizmetinde kullanılacak olan GRB stablecoin sürümü için Profit Chief hizmeti hazırlanıyor.  10-11 Mart 2021’de GRB stablecoin’in AirDrop’u Bitcoin.com borsasında gerçekleşecek. AirDrop’a katılmak için, Bitcoin.com borsasında, GRB stablecoinlerini alacağınız bir hesabınız olması ve bir GR token sahibi olmanız gerekir. Bakiyenizde ne kadar çok GR tokenı olursa, o kadar çok GRB alacağınız anlamına geliyor. Yakın gelecekte, her iki token de borsa hizmetlerinde ve diğer piyasalarda listelenecek.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “GR Coin Neden 250 Kat Büyüdü?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...