Grayscale’in 9.8 Milyar Dolar Değerinde Kripto Parası Var

Grayscale, Twitter’da şirketin sahip olduğu Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini göstererek şirketin sahip olduğu kripto paraların toplamda 9.8 milyar dolar ettiğini açıkladı. 

Grayscale, Twitter üzerinde şirketin sahip olduğu kripto para birimlerinin değerini gösteren bir tablo paylaştı. Tabloda, Bitcoin’in ilk sırada olduğu görülürken Ethereum, XRP gibi altcoinlerin de bulunduğu görüldü. Grayscale ve Digital Currency Group CEO’Su Barry Silbert ise şirketin paylaştığı gönderiye yorum yaparak “Son 200 milyon dolar” dedi.

Grayscale’in yatırım yaptığı kripto paralar arasında Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash(BCH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Horizen (ZEN), Litecoin (LTC), Stellar Lumens (XLM), XRP ve Zcash (ZEC) bulunuyor. Grayscale Digital Large Cap Fund ise yatırımcıların, dijital varlıkları güvenli bir şekilde doğrudan satın alma, depolama ve korumalarını sağlar. Fonda bulunan kripto paralar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) şeklinde sıralanıyor.

Şirketin en çok Bitcoin ve Bitcoin Cash’e yatırım yaptığı görülüyor. Ardından ise piyasa sıralamasında ikinciliğini koruyan Ethereum geliyor.

“Grayscale bir gün içinde 200 milyon dolarlık yatırım yapabilir”

U.Today’in paylaştığı haberde, Grayscale’in 200 milyon dolarlık hedefine bir gün içinde ulaşabileceği söylendi. Bununla birlikte, haberde Grayscale şirketinin önemli isimlerinden Michael Sonnenshein’ın duyurusuna da yer verildi. Sonnenshein, 13 Kasım tarihinde Twitter üzerinde Grayscale’in Bitcoin’de 115 milyon doların üzerinde kazanç elde ettiğini paylaşmıştı ve kullanıcıları yatırım yapmaya davet etmişti.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Grayscale’in 9.8 Milyar Dolar Değerinde Kripto Parası Var”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...