İki Hafta Önce TOMO Alanlar Paralarını İkiye Katladılar

Tomochain’in kendi kripto parası olan TOMO, geçtiğimiz son birkaç gün içerisinde kayda değer bir performans sergiledi.

Bitcoin, Ethereum, XRP gibi kripto paraların fiyatları son günlerde oldukça hareketliydi. Ancak bu koinler bir değer kazanıp bir kaybederlerken TOMO fiyatı daima artış gösterdi.

İki Haftada İki Kat

Bundan tam iki hafta önce TOMO’ya yatırım yapan kişiler, bu sabah uyandıklarında bu koinleri satmaya karar verirlerse paralarını ikiye katlamış olacaklar.

Coinmarketcap verilerine göre TOMO fiyatı bundan iki hafta önce 0.28 dolar seviyesinde ilerliyordu. Bu fiyatın şu an itibarıyla 0.6 dolara kadar çıktığını görebiliyoruz.

Neden Yükseldi?

Bundan neredeyse tam bir yıl önce kurulan Tomochain projesi, kendisini “token ekonomisindeki en verimli Blockchain” olarak pazarlıyor.

Proof-of-stake algoritmasını kullanan Tomochain, bazı Blockchain projelerinde eksik olduğu düşünülen şeyleri tamamlamaya çalışıyor. Tomochain, her ne kadar iddialı bir proje olsa da özellikle birkaç ay öncesine kadar çok popüler değildi. Ama bu, son zamanlarda değişmeye başladı.

Tomochain bundan birkaç hafta önce Neo ile birlikte çalışmaya başladığını açıkladı ve bu, Tomochain’in isminin yavaş yavaş duyulmaya başlamasını sağladı. Tomochain aradan geçen birkaç hafta içerisinde farklı gelişmelere imza attı atmasına ancak fiyatın yükselmesini sağlayan şey, haftalar önce NEO ile kurulan bu ortaklık olabilir.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “İki Hafta Önce TOMO Alanlar Paralarını İkiye Katladılar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...