İşte ünlü analiste göre Bitcoin alınacak seviye ve yıl sonu hedefi!

Lider kripto para birimi Bitcoin yaşadığı düşük seviyelerden çıkmayı hep başardı. Bu sefer hangi seviyeden sıçrama yapacak. Alım fırsatı olarak görülen seviye neresi? Ünlü analist açıkladı.

Lider kripto para birimi 45,000 dolarlık seviyeyi destek olarak belirledi. Bu noktada yatay bir seyir izliyor. 52,000 doların üzerine doğru gerçekleştirdiği rallinin ardından bir geri çekilme yaşadı.

Ancak Bitcoin yarışta hep önem geçmeyi ve yukarı doğru sıçramayı başardı. Kripto piyasasının lokomotifi olan BTC için önemli olan kritik alım seviyelerini yakalamak. Ünlü analist Tone Vays’de bu noktaya dikkat çekiyor.

Analist, Bitcoin’in (BTC) altı rakama keskin bir ralli yapmadan önce son düzeltmesini nispeten kısa sürede bitirmesi gerektiğini söyledi.

Vays, BTC’nin son fiyat hareketinin, amiral gemisi kriptonun altı haftadan kısa bir süre içinde agresif bir şekilde 52.000 dolara yükselmeden önce 29.000 doların altına düştüğü ve yılın en düşük seviyesini gördüğü Temmuz’u anımsattığını söyledi.

Vays’e göre, Bitcoin’in kısa süreliğine düşüş yaşaması muhtemel ve tüccarlara 40.000 dolar seviyesinin yakınında BTC satın alma şansı sunacak.

Sadece bir dip daha geleceğini düşünüyorum. Bu desteğin kırılması çok muhtemel. Bunun biraz kısa vadeli bir destek olduğunu düşünüyorum. Bir düşüş daha ve bu hafta ortasında 40.000 civarında Bitcoin’i alma şansı.”

Vays, Bitcoin’in 40.000 dolarlık destek aralığından sıçrayarak 2022’nin başlangıcından önce 100.000 dolarlık BTC’ye giden bir yol çiziyor.

“Ya önümüzdeki hafta 40.000 dolarlık bir dip gelir ya da Ekim ayının başlarına kadar sürüklenebilir ve ardından bu 50.000 dolarlık alanı Ekim ortasından sonuna kadar kırarız. Kasım başında 65.000 doları kırarız ve muhtemelen Aralık sonunda 100.000 doların üzerine çıkarız. Bu yüzden hala Aralık’ta 100.000 doları kıracağımıza dair görüşümü koruyorum.”

 

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “İşte ünlü analiste göre Bitcoin alınacak seviye ve yıl sonu hedefi!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...