Japon Kripto Borsası DeCurret, XRP Ticaretini Yeniden Başlatıyor

XRP odaklı Anonim Twitter hesabı XRP Owl’a göre, üst düzey Japon kripto para borsası DeCurret, XRP token’ını yeniden listeledi ve birkaç çift halinde alım satımına izin verdi.

Deneyimli IT İnternet Girişimi Japan Inc. (NASDAQ: IIJI) tarafından desteklenen DeCurret borsası, Japonya’nın en popüler kripto para birimi ticaret platformlarından biridir. Görünüşe göre DeCurret, ABD düzenleyicilerinin XRP ve Ripple Inc’e saldırısından korkmuyor.

XRP Ordusu: DeCurret’in XRP Ticaretini Yeniden Başlattı

#RelistXRP hareketi, popüler kripto-fiat borsasının XRP’yi ticaret paketine geri döndürmesiyle bir başka zaferi daha kutluyor.

XRP odaklı Anonim Twitter hesabı XRP Owl’a göre, üst düzey Japon kripto para borsası DeCurret, XRP token’ını yeniden listeledi ve birkaç çift halinde alım satımına izin verdi.

DeCurret’in Avrupa dillerinde arayüzü olmadığı için bu duyurunun doğru olup olmadığını kontrol etmek o kadar kolay değil. Bu arada, emir defterinde XRP; hem Bitcoin (BTC) hem de Japon Yeni ile işlem görmeye hazır.

Ayrıca XRP/JPY ticaret çifti, ana ticaret ürünleri için ticaret kurallarının ayarlanmasını kapsayan son Twitter yayınında da anıldı. Bu nedenle, XRP belirtecinin ABD’de karşılaştığı düzenleyici baskıya rağmen herhangi bir kısıtlama olmaksızın DeCurret borsasında işlem görebileceği doğrulanabilir.

#RelistXRP Hareketi Sosyal Medyada Viral Oldu

Dünyanın dört bir yanındaki birçok ticaret hizmeti, Ripple Inc.’e karşı SEC suçlamaları nedeniyle XRP ticaretini sonlandırmıştı. Bununla birlikte Japon dijital bankacılık firmaları, Ripple Inc. ve XRP belirteci tarafından desteklenen ödeme araçlarını memnuniyetle karşılıyor.

Kripto borsalarının uygulamalarını yeniden gözden geçirmesini sağlamak için tutkulu ve agresif XRP topluluğu (XRP Ordusu) Twitter’da viral bir #RelistXRP flashmob’u başlattı. U.Today’in Mart ayında bildirdiğine göre, bu hashtag birçok Avrupa ülkesindeki “trend” listelerine girmişti.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Japon Kripto Borsası DeCurret, XRP Ticaretini Yeniden Başlatıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...