Josh Rager’a göre Bitcoin’in her düşüşünden sonra bu altcoin yükselişe geçiyor

Kripto para analisti Josh Rager, yatırımcıların Bitcoin her düşüş yaşadığında mutlaka piyasa değeri bakımından orta çapta bir altcoin’e dikkat etmeleri gerektiğini söyledi.

Rager, Chainlink’in BTC düzeltmesinin ardından tarihi olarak kendisini kanıtladığını ve “alınacak bir altcoin” durumuna geldiğini belirtti:

“Hiç tersi olmadı. Bitcoin’in her geri çekilişinden sonra LINK çılgın gibi artış yaşadı. BTC’nin düşüşünden sonra bir altcoin alacaksanız en akıllı seçim LINK olur”

Hatırlanacağı üzere, pazar günü Bitcoin’in dakikalar içindeki yüzde 10’luk düşüşünün ardından LINK adeta bir boğa koşusu yapmıştı.

Rager bu yükselişin bitmediğini ve hızlı bir düzeltmenin ardından yürüyüşün tüm zamanların en yüksek seviyesine gideceğini düşünüyor:

“Şu anda grafikte 4 saatlik zaman dilimini baktığımızda 8.70 doların üzerini görüyorum. Bunun üzerindeki yapılacak kapanışların ardından sadece 9 dolar değil (*haber yayına alındığında LINK 9 doların üzerinde), 10 dolar fiyatının da görüleceğini düşünüyorum”

Başarılı trader pazar günü yaşanan sert satışlara rağmen Bitcoin’in güçlü sinyaller verdiğini söyledi:

“İyi haber şu ki, Bitcoin 10 bin 500 doları kırdı. Bu fiyat 2019’un başlarından ya da Eylül ayından bu yana bizi hep aşağıda tutan bölge. BTC burasının da üzerine zıpladı ve güçlü bir desteğinin olduğunu hepimize gösterdi. “

Ethereum hakkında da olumlu düşünen Rager şu yorumu yaptı:

“Ethereum’da alıcılar fitili tekrardan ateşledi ve fiyatı yukarıya çıkardı. Bu durum Bitcoin grafiğinde de iyi görünüyor. Ethereum’un bu şekilde satın alınmaya devam etmesi demek fitilin 400 dolar üzerinde de ateşlenmeye devam etmesi demek. Böyle olursa hiç şaşırmam”

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Josh Rager’a göre Bitcoin’in her düşüşünden sonra bu altcoin yükselişe geçiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...