Konstantin Kladko: Ethereum Ekosistemine Rakip Olmak İmkansız!

Skale Network CTO’su, Ethereum’un Ekosistemi Durdurulamaz.

Skale Network CTO’su Konstantin Kladko, geçtiğimiz günlerde yayınladığı röportajında toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un sadece ETH 2.0 yol haritasından ibaret olmadığını ve bunun çok daha fazlası anlamına geldiğini ifade etti. ETH’nin buna ek olarak birçok kullanım alanına sahip olduğunu belirten CTO, bunu çok daha büyük bir ekosistem olarak gördüğünü de ifade etti.

Ethereum ağı üzerindeki token’ların başlı başına kripto para sektörünün yarısını oluşturduğunu ifade eden tecrübeli isim, ETH ana ağındaki akıllı kontratların diğer hiçbir platformda olmadığını ve bunun bir ilk olmaktan öte aynı zamanda rakipsiz de olduğunu vurguladı.

Ethereum ekosisteminin “durdurulamaz” bir şekilde ilerlediğini ve büyümeye devam edeceğini belirten tecrübeli isim, Google markasını ilk gördüğünde de aynı hissiyata kapıldığını ifade etmişti. Ethereum’un kripto para sektörünün Google’ı olabileceğini ifade eden CTO, ETH 2.0 olsa da olmasa da bu gelişmenin gerçekleşeceğini vurguladı.

Şu an için bütün Ethereum yatırımcıları, ETH 2.0 için heyecanla beklemeye başladı ve yakında bunun piyasaya sürüleceği biliniyor. Ethereum ana ağından önce son test ağı olan Onyx’in test aşamasına alınmış ve piyasaya sürülmüş olması da bu beklentileri arttırıyor. Buna rağmen ETH 2.0 ana ağının gecikmeli olarak piyasaya sürülme ihtimali hala var.

Tecrübeli CTO ise gecikme olsa bile Ethereum potansiyelinin olası fiyat düşüşünü engelleyecek güce sahip olduğunu vurguladı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Konstantin Kladko: Ethereum Ekosistemine Rakip Olmak İmkansız!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...