Kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım imkanı artık Felixo’da

Kullanıcılarına sunduğu yenilikçi ürünlerle adından söz ettiren kripto para borsası Felixo, Koinal ile ortaklık kurdu. Şirket, bu ortaklık sayesinde, kredi kartı ile kolaylıkla kripto para almanın önünü açıyor.

Türkiye kripto para piyasasına yenilikçi ürünleri ile değer katan kripto para borsası Felixo, kullanıcılara kredi kartı ve banka kartlarıyla doğrudan alım imkanı sunmak üzere İngiltere merkezli Koinal şirketiyle anlaşma sağladı. Koinal, hali hazırda Binance ve OKEx gibi sektör öncülerine kredi kartı ve banka kartıyla kripto para alım hizmeti veriyor.

Bugünden itibaren dünyadaki kredi ve banka kartlarının yüzde 80’ini oluşturan Visa, Mastercard ve Union Pay kart sahipleri, Felixo üzerinden Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash satın alabilecekler. Bu olanak, Dolar, Avro, İngiliz Sterlini ve Ruble dahil olmak üzere 30 ülke parasıyla beraber geliyor. Felixo, bu anlaşmayla yerli ve yabancı kullanıcılarının piyasaya fon aktarmalarını kolaylaştırıyor.

Felixo, 2018 yılında Microsoft MVP ünvanlarına sahip BT Akademi kurucuları Sefer Algan ve Oğuz Yağmur tarafından kuruldu. Borsa, hizmet verdiği iki yıl boyunca kripto para borsası endüstrisinde sayısız kullanıcı dostu ürün geliştirdi. Felixo, hızlı ve komisyonsuz transfer sistemi FIP, kripto çek yazma imkanı sağlayan Felink gibi kripto paraların ödeme sistemlerini geliştirme çabalarının yanı sıra düşük komisyon oranları, referans sistemi, airdrop kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. FLX adında bir kripto parası olan borsa, FLX marj ticareti ve FLX coin kiralama gibi alışılagelmişin dışında hizmetler sunmayı sürdürüyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım imkanı artık Felixo’da”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...