Lark Davis’e göre, Ethereum ve Bitcoin’i aşabilecek 4 altcoin

Kripto para araştırmacısı Lark Davis, performansıyla Ethereum ve Bitcoin’i geride bırakabileceğine inandığı 4 kripto parayı paylaştı.

Popüler kripto para araştırmacısı Lark Davis, Ethereum üzerinde yer almayan bir dizi merkezsiz finans (DeFi) projesinin önemli ölçüde büyüme potansiyeli taşıdığını düşünüyor.

Davis, kısa vadede büyük büyüme gösterebileceğine inandığı az bilinen dört kripto paraya dikkat çekti. Davis, konu hakkında “Ethereum’da başlatılan büyük DeFi projelerimiz olsa bile Ethereum dışındaki DeFi’nin de önümüzdeki aylarda muhtemelen büyük bir büyüme alanı olduğuna inanıyorum.” dedi. Daha sonra ise seçimlerini Kava (KAVA), Band Protocol (BAND), Switcheo (SWTH) ve Nash (NEX) olarak sıraladı.

Kava bir çapraz zincir DeFi lending platformu. Platformun token’ı Mayıs ayının ortasından bu yana 4 kat artış yaşadı. Davis, fiyatın bu kadar yükseliş yaşamasına rağmen hâlâ uzun vadeli olarak önemli bir potansiyel taşıdığını ileri sürüyor ve şöyle diyor: “Kava’nın ekibi ve destekçileri çok çok güçlü. Benim düşünceme göre, piyasa değeri 1 milyar doların üzerinde olan Ethereum’un MakerDAO’su kadar büyük olmak için her şeye sahip.”

Chainlink’in rakibi olan Band Protocol, bir çapraz zincir veri oracle ağı. Token Temmuz başından beri yüzde 120 arttı. Davis, “BAND’in hali hazırda Binance, Wanchain, Elrond, Fantom ve elbette Kava gibi yüksek profilli büyüyen bir ortaklar listesi var.” dedi.

SWTH ve NEX’in her ikisi de merkezi olmayan borsa token’ları. Bu ikilinin de yukarı yönlü potansiyel barındırdığını belirten Davis, Switcheo’nun yeni bir türev borsası açtığını ve token modelini güncellediğini, Nash’in ise Avrupa Birliği’ndeki kullanıcılar için itibari para kanalında sıfır işlem ücreti sunmaya başladığını kaydediyor.

Son olarak Davis, her ikisinin de önünü tıkayabilecek şekilde tonlarca merkezi olmayan borsa ile rekabet içinde olduğu konusunda uyarıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Lark Davis’e göre, Ethereum ve Bitcoin’i aşabilecek 4 altcoin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...