Matic Network (MATIC) Yeni Staking Arayüzünü Tanıttı

Özellikle son günlerde çok konuşulmaya başlayan Matic Network (MATIC), bugün kendi geliştirdiği staking arayüzünü tanıttı.

Matic Network tarafından yayınlanan videoda Counter Stake kullanan delegelerin ve doğrulayıcıların karşılarına çıkacak arayüzü görmek mümkün.

Yeni Arayüz Geldi

Matic Network bundan kısa bir süre önce Counter Stake adlı yeni bir staking ağı geliştirmeye başladı. Matic Network’ün geliştirdiği bu test ağına katılan kullanıcılar, projeye verdikleri katkılar karşılığında MATIC alabilecekler.

Matic Network, Counter Stake adlı bu platformu şu şekilde tanımlıyor:

Counter Stake Matic Network’ün doğrulayıcılarından biri olmak isteyen, Matic Network’ün kapasitelerini sınamak isteyen veya teknik kabiliyetleri sayesinde MATIC tokenı kazanmak isteyen herkesin katılım gösterebileceği bir test aşamasıdır.

Bu testler ilk olarak 27 Kasım’da, düğümlerin kurulmasıyla başladı. Bu sürecin iki hafta kadar daha devam etmesi, stakingin de bu sürecin ardından başlaması bekleniyor.

Düşmeye Devam

Matic Network’ün ismini son zamanlarda çok sık duyuyor olmamızın sebebi aslında MATIC’in son günlerde yaşadığı düşüş.

MATIC geçtiğimiz son birkaç gün içerisinde değerinin yarısından fazlasını kaybetti ve epey ağır bir düşüş yaşadı. Bundan bir hafta öncesine kadar 0.042 dolar seviyesinde ilerleyen MATIC, birkaç gün önce aniden düşmeye başladı ve 0.014 dolara kadar geriledi. Coinmarketcap verilerine göre MATIC’in şu anki fiyatı 0.016 dolar.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Matic Network (MATIC) Yeni Staking Arayüzünü Tanıttı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...