McAfee: Bitcoin, 15 bin doları, EOS ise 32 doları geçecek

Ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee, kişisel Twitter hesabından kripto paralara dair kısa vadeli öngörülerini paylaştı.

Siber güvenlik uzmanı John McAfee, Twitter hesabından kripto paralara dair kısa vadeli öngörülerini paylaştı.

McAfee, öngörülerine geçmeden önce kısa vadeli tahminleri, sıklıkla anlamsız oldukları için nadiren yaptığını ama şimdiki zamanın özel bir zaman olduğunu belirtti.

McAfee, “Bitcoin, Haziran ayında 15 bin doları geçecek, Temmuz’da dip olacak.” dedi.

Diğer bazı kripto paralarla ilgili de öngörülerde bulunan McAfee, Golem’in Temmuz sonuna kadar 5 doları geçeceğini, Docademic’in Temmuz orasına kadar 0.73 doları, Bezop’un Temmuz ortasına kadar 0.52 doları, Bitcoin Private‘in Temmuz sonuna kadar 200 doları ve EOS‘un ise Temmuz sonuna kadar 32 doları geçeceğini söyledi.

McAfee, daha önce ‘haftanın coin’i’ başlığıyla her hafta beğendiği bir kripto parayı takipçileriyle paylaşıyor, paylaştığı bu kripto paralar anında yüzde 50’nin üzerinde değer kazanıyordu fakat hakkındaki şüpheler ve pompala boşalt suçlamalarının ardından bundan vazgeçti.

Öte yandan yakın bir zaman önce tweet başına 105 bin dolar talep ettiği yeni bir tanıtım hizmeti başlattığı düşünülünce kripto paralarla ilgili her türlü öngörüsüne temkinli yaklaşmak gerekiyor.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “McAfee: Bitcoin, 15 bin doları, EOS ise 32 doları geçecek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...