Multicoin Capital Kurucusu Samani: Yarılanma, Bitcoin İçin Çok Önemli

Multicoin Capital adlı yatırım firmasının kurucusu olan Kyle Samani yaptığı açıklamada ufuktaki blok ödülü yarılanmasının Bitcoin için çok büyük bir anlam taşıdığını söyledi.

Başarılı isim, Bitcoin’in blok ödülü yarılanması öncesinde volatil hareketler göstermesini beklediğini ifade ederken, şunları ekledi:

”Blok ödülü yarılanmasından iki ay önce ve yarılanma olduktan iki ay sonraki dönemde Bitcoin fiyatında volatil bir seyir görebiliriz. Bunun ne yöne olacağı konusunda ise net konuşmak şu anda pek mümkün değil. Ancak gerçekten bu sürecin ilginç olacağı ve birçok kişinin burayı merakla beklediği de aşikar.”

Yapılan farklı yorumlar ışığında konuşan Samani, Bitcoin’de yaşanacak blok ödülü yarılanmasının nesnel olarak bakıldığı zaman lider kripto para birimi için orta ve uzun vadede iyi bir şey olacağını düşündüğünü de sözlerine ekledi.

Mayıs Ayı Merakla Bekleniyor

Bitcoin ağınının blok başına elde edilen ödülünü 12.5 BTC’den 6.25 BTC’ye düşürecek olan blok ödülü yarılanması, yapılan hesaplamalara göre Mayıs ayında yaşanacak. Bu durum, şüphesiz ki kripto para sektörünün bu yıl büyük bir dikkatle takip edeceği bir şey olacak.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Multicoin Capital Kurucusu Samani: Yarılanma, Bitcoin İçin Çok Önemli”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...