Novogratz’tan Bitcoin fiyatında konsolidasyon tahmini

Michael Novogratz, Bitcoin fiyatının kısa vadede 7-10 bin dolar aralığında konsolide olacağını düşündüğünü söyledi.

Bitcoin yatırımcısı ünlü milyarder Michael Novogratz, Bitcoin fiyatında kısa vadede konsolidasyon bekliyor.

Bloomberg’de yer alan habere göre, kendi kripto para şirketi Galaxy Digital’in ilk çeyrek finansal sonuçlarının tartışıldığı konferans görüşmesinde konuşan Novogratz, Bitcoin’in muhtemelen 7000 – 10,000 dolar aralığında bir yerde konsolide olacağını düşündüğünü söyledi. Novogratz devamında, “Bilirsiniz, ağaçlar gökyüzüne kadar büyümez.” dedi.

En büyük kripto parada uzun vadeli olarak yükseliş beklentisini hâlâ koruyan milyarder isim, sadece yakın vadede biraz konsolidasyon görülebileceğini tahmin ediyor. Ayrıca BTC’nin tarif ettiği aralıktan çıkma ihtimaline kapıyı kapatmıyor.

Öte yandan uzun süren kripto para kışının ardından Bitcoin’in yükselişiyle beraber Galaxy Digital’in performansı, iyileşiyor. Şirket, ilk çeyrekte geçen yılki piyasa çöküşü sırasında milyonlarca dolarlık kayba kıyasla 12.9 milyon dolar net gelir oluşturdu. Bitcoin’in yılın başından bu yana üç basamaklı yüzdesel artışı, ekosistem genelinde büyük heyecan yarattı. Novogratz, “İş konusunda kendimizi gerçekten daha iyi hissediyoruz.” şeklinde konuştu.

Novograz, geçtiğimiz günlerde Galaxy Digital’in EOS’un arkasındaki şirket olan Block.one’daki 71.2 milyon dolarlık hissesini satma kararı almıştı. Milyarder, bunu “portföyü dengelemek için kâr almak” olarak nitelendirmişti.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Novogratz’tan Bitcoin fiyatında konsolidasyon tahmini”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...