Parsiq, NFT İzleme için OpenSea ABI’yi Uygulayacak

OpenSea ABI entegrasyonundan sonra, kullanıcılar NFT koleksiyonlarını ve diğer herhangi bir türde karşılıksız tokeni izlemek için Akıllı Tetikleyicileri kullanabilecekler

İzleme sistemleri, uygulamaların içindeki bildirimler aracılığıyla Telegram ve Discord gibi popüler mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla da kullanıma sunulacak.

Akıllı Tetikleyiciler bildirimleri, taban fiyatlar, hacim, sahip sayısı, benzersiz özellikler, ağ etkinliği ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kriterler için ayarları içeriyor. PARSIQ’un entegrasyonu, Google E-Tablolar, Discord, Telegram ve Webhooks teknolojisini kullanan diğer herhangi bir uygulama gibi hizmetleri içeren sosyal kanallarda doğrudan canlı bildirimlere izin veriyor.

Şirketin CEO’su Tom Tirman, NFT endüstrisinin katlanarak büyümesi hakkında yorum yaparak sektördeki en büyük NFT pazarıyla entegrasyon hakkındaki görüşünü paylaşıyor. Şu anda gerçek dünya ile Metaverse arasında bir köprü görevi görebilir ve fiziksel dünyanın ötesinde tokenize edilmiş öğeleri ve dijital gerçekliği içerir.

Akıllı Tetikleyiciler teknolojisini kurmak ve PARSIQ’u uygulamak için izleme çözümleri, ücretsiz bir hesapla doğrudan projenin web sitesinde kolayca yapılabiliyor. Web sitesi, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre bildirimleri ayarlamalarına yardımcı olacak, kullanımı kolay bir eğitim içeriyor.

PARSİQ Hakkında

PARSIQ, son kullanıcılar için Webhooks teknolojisi aracılığıyla gerçek zamanlı bildirimler sağlamak üzere zincir içi ve zincir dışı uygulamaları birbirine bağlayan bir blok zinciri izleme platformudur. Müşteriler PARSIQ platformunu kullanarak zincir dışı uygulamaları blok zinciri bildirimlerine bağlayabilir ve ihtiyaç duydukları tüm verileri izleyebilir. Kurulum, özel olay tetikleyicileri ve gerçek zamanlı otomasyon içerir.

PARSIQ, Eylül 2019’dan bu yana, blok zincirine dayalı izleme teknolojilerini kullanan bir girişim olan Algorand da dahil olmak üzere büyük ortaklarla çok sayıda anlaşma imzaladı. Proje, platformuna PARSIQ’u ekledi.

Haziran 2020’de PARSIQ ve Dash, PARSIQ’ın Akıllı Tetikleyicileri aracılığıyla kullanılacak Dash işlemlerini izlemek için kullanılacak gerçek zamanlı bildirimler için bir çerçeve oluşturmak üzere bir ittifak kurdu.

PARSIQ, Dash ile ortaklık kurduktan sonra Bitfury Crystal firması ile işbirliğine başladı ve AML ve KYT operasyonlarını daha yeterli hale getirmek için işlemlerini PARSIQ sistemine entegre etti.

Kasım 2020’de PARSIQ, projeye DeFi ve TradFi üzerinde veri paylaşımı konusunda yardımcı olmak için AllianceBlock ile ortaklık kurdu.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Parsiq, NFT İzleme için OpenSea ABI’yi Uygulayacak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...