PayPal’ın stabil kripto para çıkarmak için Ava Labs ile görüştüğü iddia edildi

Geçtiğimiz aylarda Bitcoin ve diğer birkaç kripto para için alım satım hizmeti vermeye başlayan, sonrasında kripto para ödemelerini etkinleştiren PayPal, şimdi de bir stabil kripto para çıkarmayı planlıyor.

The Block’un dört kaynağa dayandırdığı haberine göre şirket, bunun için sektörden bazı stabil kripto para protokol geliştiricileriyle görüşmeler yaptı. PayPal’ın böyle bir kripto parayı piyasaya sürmek için üçüncü taraf bir şirketle çalışmaya daha sıcak baktığı belirtiliyor.

Habere göre, Avalanche blok zincirini geliştiren Ava Labs şirketi, PayPal ile stabil kripto para hakkında görüşmeler yapan kuruluşlardan biriydi. Görüşülen diğer tarafların hangileri olduğu ise belirsiz.

Bir PayPal sözcüsü, ortaya atılan bu iddiayı yalanlamadı ve şirketin dijital paraların potansiyelini, dijital finansal hizmetler altyapısının nasıl geliştirilebileceğini keşfetmeye devam ettiğini söyledi. Sözcü, “Yeni nesil finansal sistemleri şekillendirmek için dünya çapında düzenleyiciler ve endüstri ortaklarıyla çalışan küresel bir şirket olarak bu hedefleri mümkün kılan teknolojilerle ilgili sık sık görüşmelerde bulunuyoruz.” dedi.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “PayPal’ın stabil kripto para çıkarmak için Ava Labs ile görüştüğü iddia edildi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...