Poloniex ”Gizli Gizli” 6 Kripto Parayı Delist Ediyor!

Poloniex 6 kripto parayı delist ediyor.

ABD’nin önde gelen kripto para borsalarından birisi olan ve kripto para sektörünün de en eskileri arasında yer alan Poloniex, kullanıcılara gönderdiği bir e-posta ile 6 kripto para biriminin borsadan kalıcı olarak kaldırılacağını açıkladı.

Son Tarih 15 Ekim

Sadece ilgili kripto paraların kullanıcılarına gönderilen e-posta içerisinde, Pascal (PASC), Steem (STEEM), Navcoin (NAV), GameCredits (GAME), LBRY Credits (LBC) ve Clams‘ın (CLAM) delist edileceği açıklandı. Borsa konu hakkında yayınladığı bildiride 15 Ekim tarihi itibariyle bütün alım satım işlemlerinin noktalanmış olacağını belirtti. Delist işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcılara varlıklarını çekmeleri için süre aralığı verileceği de aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

Aslında Poloniex bundan kısa süre önce de birçok kripto para birimini veya kripto para işlem çiftini platformundan kaldırmıştı. Ünlü borsa yaklaşık 2 ay önce TC/XMR, DASH/XMR, ZEC/XMR, MAID/XMR, NXT/XMR, BCN/XMR, LSK/ETH, GNT/ETH, MANA/ETH, QTUM/ETH, STEEM/ETH, OMG/ETH, LOOM/ETH, SNT/ETH, CVC/ETH, KNC/ETH, GAS/ETH, BNT/ETH, LOOM/USDT, SNT/USDT, KNC/USDT, BNT/USDT ve FOAM/USDC işlem çiftlerini platformundan kaldırarak aslında yeni bir döneme girildiğini de gösterdi.

Poloniex’in sonrasında Binance, Coinbase ve Bittrex gibi önde gelen kripto para borsaları da düşük hacme ve likiditeye sahip birçok işlem çiftini ve altcoin’i platformundan kaldırarak, piyasanın önümüzdeki aylarda nasıl ilerleyeceğini göstermiş oldu.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Poloniex ”Gizli Gizli” 6 Kripto Parayı Delist Ediyor!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...