Reddit kurucusu: Varlığımın çoğu Ethereum’da

Dünyaca ünlü tartışma ve paylaşım platformu Reddit’in kurucularından Alexis Ohanian, katıldığı bir programda Ethereum’un gelecek adına ciddi bir potansiyeli olduğunu belirtti ve “Açıkça söyleyeyim, varlıklarımın çoğu Ethereum’da…” dedi.

Reddit’in kurucularından olan Ohanian, Amerikan CNBC televizyonunda Squawk Box programına katıldı ve Ethereum’un gelecek adına çok ciddi bir potansiyeli olduğunu söyledi:

“En güvenilir yatırımlarım”

“Burada Dogecoin gibi kripto paraları övmeyeceğim. Ben çok son dönemde çok ilginç projeler bir şişme yaşadılar ancak önümüzdeki 1-2 yılda Ethereum’un göstereceği çok şey olduğuna inanıyorum. NFT’ler bunun heniz başlangıcı. Ethereum blok zinciri üzerinde çok ilginç uygulamalar ve projeler bulunuyor. Açıkça söyleyeyim, varlıklarımın çoğunluğu Ethereum’da ve bunlar en güvenilir şekilde tuttuğu yatırımlarım”

“Regülasyonları savunamam”

En büyük yatırımı Ethereum’da da olsa, yeni projelerin her zaman desteklenmesi gerektiğini belirten Ohanian, herhangi bir regülasyonu savunmasının mümkün olmadığını belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Yeni ve Ethereum’a benzer birçok blokzincirinin geliştirilebilimesi için ABD’nin, yavaş da olsa adım atması gerekiyor. Bitcoin’in El Salvador’da yasal olması gibi gelişmeler, insanlar için fırsat yaratıyor. Genel konuşacak olursam, herhangi bir regülasyonu sert şekilde savunmam söz konusu olmaz. Tüm bu fırsatlardan ABD olarak bizim de yararlanabilmemiz gerekiyor”

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Reddit kurucusu: Varlığımın çoğu Ethereum’da”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...