Ripple CEO’su Garlinghouse, Bitcoin maksimalistlerini hedef aldı

Blok zinciri firması Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Bitcoin’e sıkı sıkıya bağlı olan yatırımcıları hedef aldı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davası devam eden Ripple şirketinin CEO’su Brad Garlinghouse, CNBC’ye açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz hafta Paris Blok Zinciri Zirvesi’nde Ripple’ın davayı kazanmak adına önemli ilerlemeler kaydettiğini belirten Garlinghouse bu kez ise Bitcoin maksimalistlerini hedef aldı.

“Maksimalizm Washington’daki temsili bozuyor”

Bitcoin maksimalistlerinin özellikle kripto endüstrisi içinde bir kutuplaşma yarattığını belirten Garlinghouse, şunları söyledi:

“Ben kutuplaşmanın sağlıklı bir yaklaşım olduğunu düşünmüyorum. Kabilecilik, 2 trilyon dolarlık kripto para endüstrisini geriye götürür. Ben de Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralara yatırım yaptım ve elimde de bulunduruyorum. Bu endüstriye sonuna kadar inanıyorum. Mutlaka gelişmeye devam edecek. Ancak maksimalizm tarzı yaklaşımlar, ABD’li kanun yapıcılarla anlaşmaya ya da lobi yapmaya gelince yetersiz kalınmasına neden oluyor. Washington’da kripto para endüstrisi arasında iletişim eksikliği olması bana gerçekten şok edici geliyor”

“Fark yaratan kriptolar başarılı olur”

Eski bir Yahoo yöneticisi olan Garlinghouse, bugünkü kripto para endüstrisini 90’ların sonu ve 2000’lerin başındaki “dotcom” dönemiyle karşılaştırdı ve şu ifadeleri kullandı:

“Yahoo başarılı oldu. eBay de öyle… Çünkü farklı sorunları çözüyorlar. Farklı kullanım alanları mevcuttu ve farklı kitleler ve farklı pazarlara ulaştılar… Bence bu paralelliklerin çoğu bugün de var ve fark yaratan projeler kazanacak”

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ripple CEO’su Garlinghouse, Bitcoin maksimalistlerini hedef aldı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...