Ripple SEC davasının sonuçlanacağı tarih!

Avukatlar, Ripple SEC davasının ne zaman sonuçlanacağını açıkladı! 

Ripple topluluğunda, bir XRP savunucusu olarak tanınan avukat Jeremy Hogan, Ripple SEC davasında sona yaklaşıldığını iddia ediyor.

SEC’in ödeme devine karşı açtığı davanın uzatılma olasılığının düşük olduğunu öne süren Hogan, davanın Nisan 2022’de sonuçlanacağını tahmin ediyor.

 Ripple SEC davası yakında sona erebilir!

Ünlü bir XRP savunucusu olan ABD’li hukuk danışmanı Jeremy Hogan, davanın yakında SEC davasının sona erebileceğine inanıyor.

Ayrıca Ripple CEO’su Brad Garlinghouse da Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davasının Nisan 2022’de sonuçlanabileceğini düşünüyor.

Şöyle ki; Ripple CEO’su CNBC’ye verdiği yakın tarihli bir röportajda, XRP takipçilerini şirketin 2021’de kaydettiği ilerleme konusunda bilgilendirdi. Garlinghouse şu ifadeleri kullandı:

“Yargı sürecinin yavaş ilerlemesine rağmen, kayda değer bir mesafe kat ettik.”

XRP taraftarları, mahkeme kararlarının şu ana kadar Ripple lehine ilerlediğine inanıyor. SEC ve Ripple, esasa ilişkin incelemenin Ocak 2022’nin ortasına ötelemek için bir dava açmıştı. Dolayısıyla bu incelemenin 14 Ocak 2022’de yapılması planlanıyor.

” Ripple fiyatı 27 dolar olabilir! “

Avukatlar, Ripple SEC davasının blockchain devinin lehine sonuçlanacağını iddia ederken; bu tarz tahminler, toplulukta heyecan yaratmaya devam ediyor. Tüm bunlar ise, Ripple (XRP) fiyatı için son dönemlerde yapılan yükseliş tahminlerini farklı bir boyuta taşıyor.

Analistler, Ripple konusunda oldukça iyimser tahminlerde bulunuyor ve XRP için 27 dolarlık bir hedef öngörüyor.

Örneğin; popüler kripto analisti Ben Armstrong, SEC ve Ripple davasında sona yaklaşılırken, XRP fiyatında yükseliş öngördüğünü açıkladı.

YouTube kanalı CoinsKid analistleri de Ripple fiyatı konusunda oldukça iyimser. Analistler, altcoinin yükseliş trendini devam ettirmesini bekliyor ve teknik göstergeler doğrultusunda altcoin için 27 dolarlık bir hedef tahmin ediyorlar.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ripple SEC davasının sonuçlanacağı tarih!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...