Ripple ve Binance’in yüklü XRP transferi yarışı

Kripto para sektörünün iki dev kuruluşu Ripple ve Binance, adeta yüklü XRP transferi yarışına girişti.

Son verilere göre, kripto sektörünün devleri Ripple ve Binance, 100 milyon XRP tokenlik yüklü bir XRP transferi gerçekleştirdi.

Büyük kripto para hareketlerini izleyen Whale Alert platformunun sağladığı verilere göre, son 24 saatte birkaç dev XRP birikimi hareket etti. Bu transferleri ise Ripple ve kripto para borsası Binance gerçekleştirdi.

Bu transferler sırasında toplam 100 milyon XRP token taşındı.

100 milyon XRP transferinde Ripple da işin içinde

Popüler blockchain izleyicisi Whale Alert bir tweet paylaşarak, son 24 saatte 108,241,261 dolar değerinde inanılmaz bir XRP transferi olduğunu bildirdi. Bu transferin ise Ripple ve Binance borsası tarafından yapıldığını bildiriyor.

San Francisco merkezli Ripple, 40 milyon XRP tokeni kendi RL18-VN cüzdanına ve kripto para borsası Bitso’ya gönderdi. Söz konusu cüadan genellikle Ripple’ın XRP dağıtmak için kullandığı adres. İkincisi ise Ripple’ın Meksika ve Latin Amerika’daki ODL ortağı.

Bu yılın başında Bitso 1 milyar dolarlık bir fon toplamıştı. Bu olay ise Bitso’nun Latin Amerika’nın ilk milyar dolarlık kripto girişimi yapıyor.

Binance ise toplamda 60 milyon XRP’yi Bitgo ve diğer kripto para borsalarına transfer etti.

SBI kuruluşu TAOTAO XRP’yi listeleyecek

Bu arada Japon kripto para borsası TAOTAO, 22 Eylül’den itibaren XRP işlemleri başlatacağını duyurdu. Bu işlemler yerel saatle 16.00’da başlayacak. TAOTAO, Eylül’ün başında SBI VC Trade ile birleşmişti.

TAOTAO, XRP işlemlerini dört farklı kripto para paritesi üzerinden sunacak. Bunlar şöyle: Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ripple ve Binance’in yüklü XRP transferi yarışı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...