Santiment’e göre parlamaya hazır 3 altcoin

Santiment, yakın zaman önce gerçekleştirdiği analizde, kısa vadede performansıyla Bitcoin’i geride bırakacak üç altcoin olarak ETH, LINK ve REN’i sıraladı.

Kripto para analiz şirketi Santiment’e göre, üç altcoin kısa vadede Bitcoin’den daha çok yükselmeye eğilimli görünüyor.

Şirket, 7 Temmuz’da analiz ettiği kripto paralar arasından en “bullish” görünüme sahip olanın Chainlink (LINK) olduğunu iddia ediyor. LINK, ülkenin ilk ulusal düzeydeki Blockchain birliği olan Çin’in Blockchain Hizmetler Ağı’nın (BSN) platformun teknolojisini kullandığını açıklamasının ardından 9 Temmuz’da 6.51 dolara ulaşmıştı.

Şirket, performansıyla Bitcoin’i geride bırakacağına inandığı diğer altcoin’lerin ise Ethereum (ETH) ile Ren (REN) olduğunu açıkladı.

Şirket, üç metrikte her varlığın üç günlük ortalamalarını dikkate aldı. Bunlar, Günlük Etkin Adresler, NVT Oranı ve Tüketilen Duygu Hacmi olarak sıralanıyor.

Santiment, her bir kripto parayı 0 ila 10 arasında değişen bir derecelendirme sistemiyle ele alıyor. 0, düşüş eğiliminin, 10 ise yükseliş eğiliminin en uç noktasını işaret ediyor. 5 rakamı ise fiyatın yatay seyredeceği anlamına geliyor.

Yukarıdaki değerlendirmelerden hareketle ETH, 6.8 puanla hafif yükseliş eğilimi taşıyor. LINK değerlendirmeden 7.2 alırken REN 6.3, SNX ise 4.5 aldı. SNX’in puanı nötr olduğu veya hafif bir düşüş eğilimi gösterebileceği anlamına geliyor.

Şirket, bu puanların hiçbirinin Santiment’in uzun vadeli görüşünü yansıtmadığı konusunda uyarıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Santiment’e göre parlamaya hazır 3 altcoin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...