Solana 300 doları vuracak mı? İşte tahminler

Kripto piyasasında son günlerde gözler Solana’nın üzerinde.300 doları vuracak mı?

Kripto piyasasında gözler son haftalarda Solana’nın üzerinde. SOL yükselişe devam ediyor. Üst üste yeni ATH’ler kaydediyor. Yükseliş devam edecek mi? Solana 300 dolar olur mu?

Solana başka bir dönüm noktasına ulaştı 194,82 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. ETH Katili istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Solana yaklaşık 6 haftada %220 değer kazandı.

Muhteşem rallisinin ardından birçok analist kripto para için ultra yükseliş tahminleri yaptı. Hatta bazı analistler Solana’nın Cardano ve Ethereum’dan daha iyi olduğunu ifade etti.

Analist Kevin Svenson, SOL’un fiyat hareketi ile ETH’nin 2017’deki fiyat hareketi arasında bir karşılaştırma yaptı ve Solana’nın daha büyük bir yükselişin içinde olduğunu savundu.

CryptosRU Yotube kanalında analist George tarafından yapılan yayında Solana’nın tartışmasız olarak Ethereum’dan daha başarılı olduğu vurgulandı. Analist aynı zamanda SOL’un fiyatının kolay bir şekilde 300 doların üzerine çıkacağını belirtti.

Bir tahminde Smartcontracter olarak bilinen Bulutz’dan geldi, Ünlü analistin Solana tahmini ise diğer tahminlere göre daha heyecan verici. Blutz, SOL’un 900 dolara kadar yükselebileceğini belirtiyor.

Solana için bir başka yükseliş katalizörü, NFT’lere doğru hareketin ve olası yeniden DeFi büyümesinin duyurulması. Kripto para piyasanın gündemini bir süre daha oluşturacağa benziyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Solana 300 doları vuracak mı? İşte tahminler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...