Sosyal Medyadan Yerli Kripto Para Borsalarına Çağrı

Sosyal medyadaki kripto para takipçileri Türkiye’deki kripto para borsalarına bir çağrıda bulundular.

Rookie geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden yerli kripto para borsalarıyla ilgili bir anket düzenledi. Yatırımcılara Türkiye’deki borsaları ne amaçla kullandıklarını soran Rookie bu soruya oldukça ilginç cevaplar aldı.

Yukarıdaki ankette de görülebileceği üzere yatırımcıların yüzde 60’ı, yerli kripto para borsalarını yalnızca bir köprü olarak kullanıyor. Yatırımcılar bu borsaları kullanarak paralarını yabancı borsalara aktarmayı tercih ediyorlar.

Rookie bu anket sonuçlarını aldıktan sonra bu sonuçların yerli kripto para borsaları için rahatsız edici olması gerektiğini vurguladı ve borsalara şu şekilde seslendi:

Karşıt Görüşler

Bu anketle ilgili yapılan yorumlara baktığımızda bazı kripto para takipçilerinin Rookie ile aynı görüşte olduklarını görebiliyoruz.

Bazı kripto para yatırımcıları ise yerli kripto para borsalarıyla ilgili bu kadar olumsuz görüşlere sahip değiller. Sosyal medyada yapılan bu yorumlarda yerli kripto para borsalarının da belli başlı regülasyonlara tabii oldukları ve bazı sınırların dışına çıkamadıkları vurgulanıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Sosyal Medyadan Yerli Kripto Para Borsalarına Çağrı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...