Trabzonspor’un Kripto Parası TRA Yeniden Satışta

Trabzonspor Socios.com ve Chiliz ortaklığı ile geliştirdiği TRA adlı kripto para birimini yeniden satışa çıkardı.

Trabzonspor için özel olarak geliştirilen TRA adlı kripto para 22 Eylül tarihinde piyasaya sürüldü. 8 lira gibi sabit bir fiyattan satılan TRA tokenın 625 bin gibi bir arzı vardı. Arzı beş dakika içerisinde tükenen TRA token için birkaç dakika içerisinde 5 milyon lira toplanmış oldu.

Yeniden satışa çıkarıldı

Chiliz 22 Eylül tarihli paylaşımında ilk gün yoğun ilgi gören TRA tokenın 7 Ekim Çarşamba TSİ 15:00itibarıyla yeniden satışa çıkarılacağını açıkladı. Bu seferki fiyatın ise arz-talep dengesine göre belirleneceği belirtildi. Dört büyükten Trabzonspor, bugün sosyal medya hesabından da bir paylaşım yaparak TRA tokenın Socios.com üzerinden satın alınabileceğini hatırlattı.

Ne işe yarayacak?

Trabzonspor’un kripto parası TRA, kulüp taraftarlarına birbirinden farklı imkanlar sunuyor. Taraftarlar bu tokenlar sayesinde kulübün geleceğini etkileyecek kararlarda söz sahibi olabiliyorlar. Kulüp ayrıca bu token ile birlikte taraftarlarla arasında dijital bir bağlantı kurup onlara dijital bir deneyim sunuyor.

TRA token sahipleri kulüple ilgili çeşitli anketlere katılabiliyor, bunun ötesinde bazı gerçek zamanlı etkinliklere katılabiliyorlar. Bu etkinlikler arasında takım oyuncuları ile buluşmak ve (maçlar yeniden seyircili oynandığında) maçları VIP kısımdan izlemek gibi şeyler var. Şu an için yalnızca Socios.com uygulaması ile elde edilebilen bu imkanların zamanlar Trabzonspor’un kendi uygulamasına da aktarılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Trabzonspor’un Kripto Parası TRA Yeniden Satışta”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...