TRON’da ‘Hype’ Bitiyor: Atılan Tweet Oranı Yüzde 60 Düştü

Kripto para sektörünün en aktif topluluklarından birine sahip olan ve genelde izlediği metodlar ile ciddi tepki çeken TRON ağı ile ilgili olarak yeni bir rapor yayınlandı.

Kurucusu Justin Sun’ın izlediği sıkıntı pazarlama stratejileri ile birlikte, kripto para sektöründen ciddi oranda tepki çeken TRON ile ilgili olarak atılan tweetlerin, son dönemde yüzde 60 oranında azaldığı ifade edildi.

The Tie tarafından kaleme alınan raporda, daha önceki dönemlerde Sun ve TRON ile ilgili olarak atılan tweet sayılarının bir hayli yüksek olduğu ifade edilirken, buna karşın Warren Buffett ile yaşanan yemek skandalından sonra, bu oranlarda düşme olduğu açıklandı.

Bilindiği gibi Justin Sun’ın bir öğle yemeğinde Warren Buffett ile bir araya geleceği haberi, kripto para sektörünü bir süre meşgul etmişti. Ancak daha sonra, yemeğe çok kısa bir süre kala, Sun bir açıklama yapmış ve böbrek taşı sebebiyle yemeği ileri bir tarihe ertelediğini ifade etmişti.

Bu durum da, kripto para sektöründe pek inandırıcı bulunmamıştı. The Tie tarafından kaleme alınan yazıda da, bu olaydan sonra insanların TRON ve TRX’e bakış açısının değiştiği ve artık TRON’un eskiden sahip olduğu hype’ı şu an için kaybettiği ifade edildi.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “TRON’da ‘Hype’ Bitiyor: Atılan Tweet Oranı Yüzde 60 Düştü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...