Tron’dan çok önemli açılım!

Tron Foundation, kripto ekosisteminin gözde alanlarından bir olan Non Fungible Token alanı için önemli bir ortaklık kurdu.

TRON, Twitter’da NFTsocial platformu DeFine’ın NFT Entegrasyonu için TRC721’i destekleyeceğini duyurdu. Buna göre TRON altındaki BTFS depolama sistemi, Eylül ayında resmi olarak DeFine ile entegre olacak.

TRON, DeFine ve APENFT ile NFT ekosisteminin büyümesine de katkıda bulunacak. DeFine ayrıca 23 Ağustos’ta TRON’dan stratejik bir yatırım aldı.

Platform, APENFT ve BTFS’nin desteğiyle DeFine, içerik oluşturucular arasında yeni etkileşim araçları yaratacak. BTFS, 100 milyondan fazla topluluk kullanıcısına ve 60’ın üzerinde ticaret platformuna sahip. Devasa kullanıcı tabanı ve güçlü sirkülasyon kapasitesi de bu stratejik iş birliğine güçlü bir ivme kazandırabilir.

TRON, DeFine ve APENFT, NFT dünyasında bir ittifak oluşturarak tüm içerik oluşturucuların NFT aracılığıyla takipçileriyle etkileşim kurmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanıyacak.

DeFine, etkileşimleri önemli ölçüde artırmak ve NFT işlemlerinin maliyetini düşürmek için APENFT’in NFT sanatındaki etkisinden ve TRON’un düşük maliyetli ve yüksek performansından da yararlanmayı amaçlıyor.

Kullanıcılar, likidite sağlama, yönetime katılma ve sanat eseri satın alma gibi TRON ekosistemindeki çeşitli etkinliklerini temsil eden tokenlar alabilecekler.

Bu iş birliği yalnızca DeFine ve APENFT için güçlü bir ivme sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda TRON’u sosyal ağları daha fazla keşfetmeye, ekosistemini çeşitlendirmeye ve zenginleştirmeye teşvik edecek.

NFT ekosistemi büyüdükçe kripto platformları ve tüketicilerin ilgisini görmeye devam ediyor. NFT pazarı son yılların en büyük yatırım hareketlerinden biri oldu. Pazar 2021 yılının ilk altı ayında 2,5 milyar dolarlık hacme ulaştı. Sanatın birçok alanında sıkça görmye başladığımız değiştirilemeyen tokenler, benzersiz yapısı ile koleksiyonerlerin de dikkatini çekiyor. NFT akımına eleştiriler olsa da benimsenmesine bağlı olarak değeri hızla artıyor. Yılın ikinci yarısı için de Pazar hacminde bir rekor daha görmemiz çok muhtemel.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Tron’dan çok önemli açılım!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...