Ünlü analist Benjamin Cowen’den ümitlendiren Chainlink tahmini!

Benjamin Cowen’den Chainlink LINK coin fiyat tahmini ve 2020-2025 projeksiyonları.

Chainlink’in geçtiğimiz birkaç hafta boyunca maruz kaldığı zorlu trade ortamı göz önüne alındığında, coinin kısa vade yörüngesini tahmin etmek oldukça zor. Ancak Chainlink’in özellikle orta vadede zirveyi test edip aşması ve mevcut fiyatlardan çok daha yükseklerde bir destek zemini oluşturması mümkün.

Chainlink, 23.92 dolarlık kritik direnç seviyesini kırmayı başarırsa, 24 dolar ve 25 dolar kapıları açılacak. LINK için ilk destek seviyeleri ise 21,85 dolar ve 20,88 dolar seviyeleri olduğu düşünülüyor.

Benjamin Cowen LINK’in arkasında duruyor

Ünlü youtuber ve analist Benjamin Cowen Bitcoin’de görülen volatilite süreci LINK coinin hoşlanmadığı bir durum. LINK, Bitcoin’in istikrarlı olmasını tercih ediyor. Ancak bilindiği gibi son dönemlerde BTC oldukça düzensiz. Cowen, BTC’de görülen oynaklığın azaldığında, LINK’in yukarı yönlü yörüngesine devam edebileceğine inanıyor.

En sevdiği projelerden birinin LINK olduğunu söyleyen fenomen analist, LINK konusunda hala olumlu, ancak Bitcoin’in 20 haftalık SMA ile olan ilişkisinin varlığın anlık fiyat aktivitesinin çoğunu (basit hareketli ortalama) yönlendireceğini düşünüyor. Benjamin Cowen, Bitcoin döngüsünün olumlu hareket etmesi durumunda Chainlink’in de 55 doların üzerine çıkacağına inanıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ünlü analist Benjamin Cowen’den ümitlendiren Chainlink tahmini!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...