Ünlü analistten son günlerin gözdesi Solana için heyecanlandıran tahmin!

Son günlerin gözde kripto parası Solana (SOL) için ünlü analistten heyecan verici bir tahmin geldi.

Solana (SOL), son dönemlerin en gözde kripto paralarından biri. Ağustos ayının başından itibaren girdiği boğa koşusunda 214 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Kripto piyasadaki genel havanın etkisi ile bir geri çekile yaşayan Solana (SOL) toparlandı ve yoluna devam ediyor.

Kripto varlığın toplam piyasa değeri 58 milyar dolar seviyesinde ve 24 saatlik işlem hacmi 2,5 milyar doların biraz üzerinde.

Ünlü kripto analisti CrediBULL, 259,000 takipçisi bulunan Twitter hesabında Solana ilişkin yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahminde bulundu. Analist Solana’nın (SOL) yeni bir fiyat artışına hazırlandığını öngörüyor.

“SOL pazara liderlik ediyor ve makro 4. dalgasını bir üçgen olarak tamamlamış görünüyor. Bu, SOL’un ilk makro döngüsünün son beşinci dalgasına başladığımız anlamına geliyor. Bu destansı olacak ve önümüzdeki aylarda genel olarak göreceğimiz şeylerin tadına varacak. 500$+ bekliyorum.”

Analist tahminini, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kitle psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine göre yapıyor.

Kripto analisti ayrıca, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokeni olan Curve’u (CRV) yakından takip ettiğini belirtti. CrediBULL, Curve fiyatında da %100’e yakın bir artış öngörüyor. Analist, CRV’nin kilit direnci olan 3,50 doları aştığı için 6,50 dolara kadar yükselmesini beklediğini takipçileri ile paylaştı.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ünlü analistten son günlerin gözdesi Solana için heyecanlandıran tahmin!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...