Ünlü CEO, DeFi Sektöründeki Yükselişin Sebebini Açıkladı

Andre Cronje, Yearn Finance projesinin yükseliş sebebini açıkladı.

DeFi sektörü tamamen patlama yaşadı ve birçok proje diğer kripto para yatırımcılarının akıllarının dahi almayacağı şekilde yükseldi. Önde gelen DeFi projelerinden Aave ve  bir başka popüler DeFi projesi YFI’se de oldukça iddalı yükselişler göstermeye devam ediyor.

YFI Kurucusu Yanıtladı: Yükselişin Sebebi Ne?

YFI’nin kurucusu Andre Cronje katıldığı bir etkinlikte bunun sebebini bütün çıplaklığı ile açıkladı. Cronje, DeFi uygulamalarına yönelik talebin tamamen açgözlülükten ve para kazanma hırsından kaynaklandığını, kimsenin teknolojiyi umursamadığını belirtti. Cronje’ye göre açgözlülük kaynaklı bu fiyat artışı yakında sert bir düşüş ile piyasayı sarsabilir.

Yine de altyapıda yer alan teknolojik gelişmelerin gelecek vaat ettiğini ifade eden Cronje, bazen fiyat artışı olmadan ilgi çekilemediğini vurguladı. Bu fiyat artışının kendileri ve proje için tehlike arz ettiğini itiraf eden ünlü ismin açıklamalarına Chainlink kurucu ortağı Sergey Nazarov da katıldı.

DeFi sektöründe sıradaki yükselişin hangi kripto para projesine denk geleceği ise şu an çokça merak ediliyor. Bu açgözlülük sürecinin bitmesi ise birçok kripto para yatırımcısına ciddi zarar getirebilir.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ünlü CEO, DeFi Sektöründeki Yükselişin Sebebini Açıkladı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...