Ünlü CEO’dan Yearn Finance (YFI) İçin Uçuk Fiyat Tahmini

BitMEX’in CEO’su Arthur YFI için rekor sayılabilecek bir fiyat tahmini yapıyor. Ünlü CEO, YFI fiyatının bir noktada 100 bin dolara kadar çıkabileceğini ifade ediyor.

Yearn Finance’in şu an için 940 milyon dolarlık bir piyasa değeri, 30 bin dolar gibi de bir fiyatı bulunuyor. YFI fiyatının bu görece düşük piyasa değerine rağmen bu kadar yüksek olması, az sayıdaki YFI arzıyla açıklanabilir. Sirkülasyondaki 18.4 milyonluk Bitcoin arzına karşılık olarak yalnızca 29 bin 963 adet YFI koin bulunuyor. Bu da Yearn Finance’in çok daha küçük bir pazara sahip olmasına rağmen çok daha değerli olmasını sağlıyor.

BitMEX CEO’su Arthur Hayes Yearn Finance; YFI pazarının zaman içerisinde büyümeye devam edeceğini düşünüyor. Kripto para tahminleri nedeniyle tartışmalı bir isim olarak görülen Hayes, YFI için uçuk bir fiyat tahmini yaparak YFI’ın 100 bin dolara kadar çıkabileceğini söylüyor.

Daha Ne Kadar Yükselecek?

Bir merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi olan Yearn Finance (YFI) son 1 ay içerisinde inanılmaz bir grafik çizdi. DeFi piyasasının toplam değeri ay genelinde %85’lik bir yükselişle 8 milyar dolar barajına dayanmışken Yearn Finance fiyatı da hızla yükselmeye başladı. Bundan 1 ay öncesine kadar hiçbir değeri olmayan YFI; şu anda 32 bin doların üzerinde işlem görüyor.

Yearn Finance hafta sonunda 37 bin dolara (OKEx gibi borsalarda 39 bin doları gördü) kadar yükseldi ve böylece kripto para sektöründe yeni bir rekor kırılmış oldu. Bitcoin’in Aralık 2017’deki rekorunu kıran YFI; yalnızca bu rekoru kırmasıyla bile büyük bir popülerlik elde etti. Yearn Finance şimdiden inanılmaz bir grafik çizmişse de bunun hala yeni bir kripto para olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Ünlü CEO’dan Yearn Finance (YFI) İçin Uçuk Fiyat Tahmini”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...