VeChain’in yıldızı parlıyor: 3’e katlandı

Son dönemde yıldızı parlayan VeChain (VET), sadece 1.5 ayda yüzde 200’ün üzerinde artış yakaladı. Bu yükseliş dalgası nasıl geldi?

Çinli bir ekip tarafından kurulan ve yönlendirilen Blockchain projesi VeChain‘in yıldızı son günlerde parlıyor.

Özellikle kurduğu ortaklıklar ağıyla kripto para alanındaki en etkili projelerden biri olan VeChain, oluşturduğu yeni iş birlikleriyle ortaklık ağını genişletmeyi sürdürüyor.

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in Blockchain konusundaki destekleyici son açıklamaları ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile beraber Çin Uluslararası İthalat Fuarı’nda VeChainThor blok zinciri kullanılarak ithal edilmiş ürünlerin bulunduğu standı ziyaret etmesi, VET’nin değerinin hızlı bir şekilde artmasını sağladı. Aynı günlerde VET, Binance US’te de listelenerek Amerikalılar için daha erişilebilir hale geldi.

Bu üç olayın yarattığı dalga, VeChain’in coin’i VET’nin yaklaşık iki haftalık bir süreçte %150 değer kazanmasıyla sonuçlandı. VET’de dünden bu yana görülen son yükseliş dalgası ise Microsoft haberiyle geldi.

Teknoloji devi Microsoft’un büyük oyun geliştiricisi Eidos ve gamebook şirketi Fabled Lands ile beraber, 1980’lerin en çok satan gamebook serisi The Way of the Tiger’ı bir Blockchain kart oyununa dönüştüreceği bildiriliyor. 1 Kasım’da yayınlanan basın bültenine göre, yeni kart oyunu için VeChainThor blok zinciri kullanılacak.

VET bugün Binance üzerinde 106 satoshi’ye kadar tırmandı. Kripto paranın bundan yaklaşık 1.5 ay önce 35 satoshi’den işlem gördüğü göz önüne alındığında %203’lük bir artıştan söz etmek mümkün.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “VeChain’in yıldızı parlıyor: 3’e katlandı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...