Vitalik Buterin ve Justin Sun Yine Atıştılar

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ile Tron’un kurucusu Justin Sun arasında yine gerginlik yaşandı.

Justin Sun bundan birkaç hafta önce Steem adlı blockchain platformunu satın aldı. Steem topluluğu ise bu gelişmeye pek olumlu tepki vermedi. Justin Sun’ın Steem ağını kendi tekeline almaya çalıştığını düşünen Steem kullanıcıları; Hive adlı bir hard fork yaparak Steem’den ayrılma kararı aldılar.

Steem ekibi yaşanan bu olumsuz gelişmeye rağmen yeni ürünler, yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Steem ekibinin geliştirdiği en son proje ise birçok kişiden tepki çekti.

Hesaba El Konulabilecek

Sosyal medyada paylaşılan bilgilere göre Steem’de yeni bir hard fork yapılması planlanıyor. Bu hard fork sayesinde Steem kullanıcılarının cüzdanlarındaki Steem tokenlarına el konulabilecek.

Steem yönetimi ağın tehlikede olduğu dönemlerde ağı koruyabilmek ve herhangi bir güvenlik sorununun önüne geçebilmek için Steem kullanıcılarının tokenlarını kullanabilecek. Steem ekibi bu el koyma işleminin tamamen ağın güvenliği için yapılacağını söylüyor ama insanlar buna pek inanmıyorlar.

Sosyal medyadaki kullanıcılar bunun resmen hırsızlık olduğunu, Steem’in artık Justin Sun’ın tekeline girdiğini söylüyorlar. Peki tüm bunların Ethereum kurucusuyla ne ilgisi var?

Yine Atıştılar

Vitalik Buterin ile Justin Sun’ın aralarının pek iyi olmadığını zaten biliyoruz. Kripto paralar hakkında farklı düşüncelere sahip olan bu iki isim şimdi de Steem üstünden atışmaya girdiler.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin yaşanan bu son gelişmeyi yorumladı ve “Steem kullanıcıları niye Hive’a geçmiyorlar ki?” sorusunu sordu.

Tron’un kurucusu Justin Sun’ın Buterin’e yanıt vermesi ise pek uzun sürmedi. Justin Sun Buterin’in bu sorusuna “Ethereum kullanıcıları niye Tron’a geçmiyorlar ki?” diyerek yanıt verdi.

Bu Yazıyı Paylaş

Etiketler

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

0 thoughts on “Vitalik Buterin ve Justin Sun Yine Atıştılar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anket

Sizce hangi kripto para daha da değerlenecek?

Sonuçları Gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...